loader image

Vetura me qera

Përveç të qenurit lider në fushën e ofrimit të veturave me qera, komunikimi me klientet tanë është vlera tjetër që e bënë kompaninë tonë të dalloj nga të tjerët…

Programi

për klientelë private

Ju mund të merrni veturë me qera në një kohë shumë të shpejtë dhe duke mos pasur nevojë për depozitë shtesë përpos pagesës së qerasë!

Programi

biznese

Çmime speciale të kontraktuar të veturave me qera- për çdo qera – qoftë kjo për një ditë, një javë, një muaj apo më shumë.

Ne ofrojmë zbritje të personalizuara, mundësi për mbulimin e dëmeve dhe zgjidhje për faturimin për të gjitha nevojat tuaja të transportit.

Normat e kontraktuara u ofrojnë kënaqësinë dhe sigurinë duke pas parasysh se nuk do të ngarkoheni me një tarifë më të lartë.

Hidhni një sy tek

Disa nga partneret tanë

Ne ofrojm gamën superiore të veturave të reja, nga prodhuesit më të mëdhenjë në botë!

Brand Name
Brand Name
Brand Name
Brand Name

disa

nga veturat tona

Dacia Jogger 2023

7 pasagjer
manual
benzinë
ajër i kondicionuar

Dacia Duster 2023

5 pasagjer
manual
benzinë
4x4
ajër i kondicionuar

Dacia Logan 2023

5 pasagjer
manual
benzinë
ajër i kondicionuar

Dacia Sandero Stepway 2023

5 pasagjer
automatik
benzinë
ajër i kondicionuar

Dacia Sandero Stepway 2023

5 pasagjer
manual
benzinë
ajër i kondicionuar

Dacia Sandero 2021

5 pasagjer
manual
benzinë
ajër i kondicionuar

Peugeout 301 2021

5 pasagjer
manual
diesel
ajër i kondicionuar

Opel Corsa 2021

5 pasagjer
manual
benzinë
ajër i kondicionuar

Hyundai i10 2020

5 pasagjer
manual
benzinë
ajër i kondicionuar

Audi A4 2019

5 pasagjer
automatik
benzinë
4x4
ajër i kondicionuar

VW Passat

5 pasagjer
automatik
diesel
ajër i kondicionuar

Skoda Fabia 2018

5 pasagjer
manual
benzinë
ajër i kondicionuar

Opel Adam 2018

4 pasagjer
manual
benzinë
ajër i kondicionuar

Opel Corsa 2017

5 pasagjer
automatik
benzinë
ajër i kondicionuar

VW Golf 7 2016

5 pasagjer
automatik
diesel
ajër i kondicionuar

Renault Grand Scenic 2016

7 pasagjer
automatik
diesel
ajër i kondicionuar

Suzuki SX4

5 pasagjer
automatik
benzinë
ajër i kondicionuar

Mercedes ML350

5 pasagjer
automatik
diesel
ajër i kondicionuar

Mercedes R Class 2011

7 pasagjer
automatik
diesel
ajër i kondicionuar

Mercedes ML 2015

5 pasagjer
automatik
benzinë
(4x4)
ajër i kondicionuar

REZERVONI VETURëN Tuaj

+383 45 777 223

+355 68 409 9933